Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Globalleşen dünyada insanlar artık işleri veya daha rahat ve konforlu yaşam arayışları için sadece yaşadığı şehirleri değil yaşadığı ülkeleri de değiştirmek zorunda kalabiliyorlar. Örneğin Türkiye’de yaşayan bir vatandaşımız imkânları daha iyi olan başka bir ülkeye taşınmak zorunda kalabilirken yurtdışında yıllarca çalışmış olan bir gurbetçimiz anavatana kesin dönüş yapmak isteyebiliyor. Aynı şey ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlarımız için de geçerli. Yıllarca Türkiye’de görev yapmış bir diplomat veya ticaret insanı vakti geldiğinde kendi ülkesine veya başka bir ülkeye gitmek isteyebiliyor. İşte bu durumlarda devreye yılların birikimi olan eşyaların taşınması sorunu giriyor.

Eşyalarınız artık tüm ülkelere emniyetle taşınabiliyor

Böyle bir durumla karşılaştığınızda firmamız sizin en büyük destekçiniz ve yardımcınız olmak için hazırdır. Hangi ülkeye taşınmak istiyorsanız olun fark etmez, firmamız uluslararası evden eve nakliyat hizmetinde yılların tecrübesine sahip profesyonel hizmet veren bir firmadır. Bize sadece telefon edip ücretsiz expertiz için randevu almanız yeterlidir. Uzman ekibimiz evinizi ziyaret ederek yapılacak tüm işlemleri ayrıntıları ile sizlere aktararak olası tüm ihtimalleri sizlere sunarlar. Anlaşma sağlandığı takdirde firmamız ile sözleşme yapılır ve taşınma süreci başlar. Dilerseniz eşyalarınız için geçici olarak eşya depolama hizmeti verilir. Sizin belirlediğiniz tarihte sevkiyat yapılır.

Eşyalarınız firmamızın güvencesi altında

Verdiğimiz Uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde sigorta hizmeti kapsamındadır. Uluslararası Nakliyat oldukça zahmetli ve süre alan bir eylem olduğu için çok doğru planlama yapılmalı ve adımlar doğru atılmalıdır. Yani taşınacağınız evin hazırlıkları bitirilmeden kamyonun kapınıza gelmesini istemezsiniz. Uluslararası taşınmalarda en büyük belirsizlikler yeni evin bulunması ve taşınacak hale getirilmesi sürecidir. Böyle durumlarda nakliyatın zamansız yapılması müşteriye çok büyük problemler yaşatabilir. Yapılacak en akılcı çözüm eşyaların öncelikle profesyonelce paketlenerek hem depolamaya hem de nakliyata hazır halde bekletilmesidir. Eşyalarınız depolarımızda dileğiniz süre kadar bulundurabilirsiniz. Siz hazır olduğunuzda bize bir telefon etmeniz yeterlidir. Eşyalarınız profesyonel bir şeklide araca yüklenerek belirlenen tarihte kapınızın önünde olur.

Uluslararası Taşınma ve depolama sürecinde eşyalarınız sigortalıdır

Sözleşmenin imzalandığı andan itibaren size verilecek olan hizmetlerimiz sigorta kapsamındadır. Eşyalarınızın paketlenmesi, depoya nakledilmesi, depolama süreci, depodan araca yüklenmesi ve nihai yerine taşınması ve evinizin içine taşınması süreçlerinde tüm işlem basamakları sigorta kapsamında olup her türlü riskten arındırılmış durumdadır.