Uluslararası Yük Taşıma

Uluslararası Yük Taşımacılığı

Uluslararası taşımacılık her geçen gün gelişmektedir. Gelişen ekonomiler ve globalleşen dünyada hiçbir ülke kendi öz kaynaklarıyla kendine yetemediği için ülkeler arası ticaret zorunlu hale gelmiştir. Hal böyle olunca da malların ülkeler arası taşınması kaçınılmazdır. Uluslararası Yük Taşımacılığının bir takım standartları vardır ve bu standartları yerine getiremeyen hiçbir firma bu alanda söz sahibi olamaz. Firmamız Uluslararası yük taşımacılığında her türlü yasal yükümlülüğü ve gereklilikleri yerine getiren bir firma olarak bu sektörde de söz sahibi olmuştur.

Uluslararası Mevzuata uygun taşımacılık

Uluslararası yüklerin taşınmasına ait olan mevzuat bu konuda bilinmesi ve yapılması gerekenleri bir araya toplamıştır. Uluslararası Yük Taşımacılığı mevzuatında geçen ve alınması gereken sertifikalar firmamız tarafından haizdir. Ülkeler arası taşımacılık işinde çalışacak olan şoförlerimiz tecrübe sahibi ve sektörde uzun yıllarını harcamış olan yetkin insanlardır. Araçlarımızın düzenli aralıklarla bakımları yapılmakta olup gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptirler. Yükün alındığı andan itibaren boşaltma anına kadar geçen süreçte mal sahipleri sürekli olarak bilgilendirilirler.

Taşınacak olan malların yüklenmesi, gümrüklenmesi ve emniyetli olarak yerine teslim edilmesi ticaretin altın kurallarından biridir. Üretmiş olduğunuz mallarınızın müşteriye vaat edildiği şekli ile hiçbir zarara uğramadan eksiksiz ve aynı evsafta yerine ulaşması sizin ticari itibarınızı koruyan ve ticaretinizi sürekli kılan ve güvenilirliğinizi arttıran en önemli unsurdur. Bu sebepten dolayı yapmış olduğunuz ticari anlaşmalarda yükünüzü emniyetle taşıyacak bir firma ihracatçı için hayati önem taşır. Uluslararası Yük Taşımacılığı hizmetinde firmamız mallarınızı teslim aldığından itibaren yükünü boşaltıncaya kadar geçen süre içinde kendi malı gibi görerek tüm risklerden uzak bir şekilde taşımayı taahhüt eder.

Ticaret potansiyeliniz arttırın

Günümüz ekonomilerinde devletleri ayakta tutan özel sektörün ticaret hacmi ve verdiği hizmet kalitesidir. Firmamız milli ekonominin canlanması ve gelişmesi için can damarı olan Uluslararası yük taşımacılığı alanında vatansever duygularla hizmet etmeyi kendine bir vatan borcu bilmiş ve ihracatçılarımızın itibarını koruyarak ülke prestijini ve ekonomik hacmimizi arttıracağımızı hesaba katarak hizmet vermektedir. Ülkemiz için en büyük hizmetin çalışmak ve kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak olduğunu bilen bir firma olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.